Begrijpend lezen meer dan een vak

Informatie

Datum: in overleg
Aantal plekken: In overleg
SBU: 3

Begrijpend lezen is geen los vak, maar een vaardigheid die alle vakken raakt en iedere dag nodig is.

In een tijd waarin informatie overal is, vraagt dit om meer dan een les op je lesrooster. Het gaat immers om het effectief verwerken van informatie in verschillende situaties. Daarmee raakt het alle vakgebieden, zowel op papier als digitaal. Deze complexiteit doet een groot beroep op de professionele kennis en vaardigheden van jou als leraar. Versterk je didactiek. Vergroot je impact

Dieper lezen is het vervolg op de startbijeenkomsten van News2Learn.

Inhoud

  • Het effect van tekstgenres en tekststructuren
  • De betekenis van basistaalvaardigheden, zoals decoderen, automatiseren, leessnelheid en beklemtoning
  • De ontwikkeling van inzicht en begrip, zoals verbanden leggen en het begrijpen van betekenislagen in teksten
  • Hoe kom je van oppervlakkig naar dieper lezen.

Doelgroep

Voor leerkrachten die verder willen kijken dan de methode en hun kennis en vaardigheden van begrijpend lezen willen vergroten.

Locatie

Deze scholing wordt alleen op locatie gegeven en kan aan uw wensen aangepast worden.

Aanmeldingsvoorwaarden

U meldt zich aan voor deze bijeenkomst door het inschrijfformulier onder aan deze pagina in te vullen. Door u aan te melden, gaat u akkoord met de hieronder vermelde aanmeldingsvoorwaarden en onze algemene voorwaarden.

Verhindering

Indien u onverwacht verhinderd bent, kunt u de bijeenkomst verplaatsen, mits tijdig aan ons doorgegeven. Annulering is mogelijk per email tot twee weken voor aanvang. U ontvangt binnen 48 uur een bevestiging per email van de annulering. Hiervoor wordt een bedrag van € 75,- aan annuleringskosten in rekening gebracht. Vanaf twee weken voor aanvang van de bijeenkomst bent u het volledige deelnamebedrag verschuldigd.

Uw gegevens